У Львові стартував XIV Всеукраїнський форум ОСББ
30 листопада 2023, 13:49
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні у Львові стартував XIV Всеукраїнський форум ОСББ. Впродовж двох днів учасники форуму говоритимуть про виклики війни та енергоефективність. Розглядатимуть питання реформи житлово-комунального господарства в Україні, питання безпеки і доступності, а також нові програми державного фонду Енергоефективності «ВідновиДІМ» та «ГрінДІМ».
