У Львові відбулося нагородження переможців «Освітньої премії Львова»
23 грудня 2025, 16:39
Пресслужба ЛМР
Сьогодні у Львові відбулося нагородження переможців «Освітньої премії Львова». 147 працівників галузі отримали премії у розмірі 35 000 гривень, а троє найкращих — по 100 000 гривень та цінні подарунки від партнерів. Найкращих обирали у трьох категоріях: Ігор Дусан — педагог-організатор і класний керівник у ліцеї «Галицький», Устина Слободян — музична керівниця закладу дошкільної освіти №179 та Роксолана Шиманська — керівниця гуртка журналістики в ЦТДЮГ.
