У Львові відбувся випуск студентів медуніверситету
19 червня 2026, 15:00
Пресслужба ЛМР
Сьогодні у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулась урочиста церемонія випуску студентів 2026 року. Привітати випускників та академічну спільноту вишу прийшов перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.
