У Львові відкрилася виставка «post-System»
10 січня 2026, 18:16
Пресслужба ЛМР
Вперше в Україні у Львівському муніципальному мистецькому центрі, що на вул. Стефаника, 11 відкрилась виставка що поєднує сучасне українське та бельгійське мистецтво «post-System»: Живопис і фотографія на межі контролю». Побачити виставку можна до 28 лютого щодня з 10:00 до 21:00. Вхід вільний.
