У Львові відкрили пам’ятні таблиці двом полеглим десантникам
06 грудня 2025, 15:09
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Львівська громада вшановує пам’ять воїнів, які віддали життя, боронячи Україну від російських окупантів. Сьогодні, 6 грудня, на фасаді житлового будинку на вул. Коломийській відкрили й освятили меморіальні таблиці двом полеглим бійцям 80‑ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ – Вячеславу Волгіну та Олегу Богушу.
