У Львові відремонтували укриття на вулиці Шевченка, 66
19 грудня 2025, 17:46
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Ще одне велике укриття обладнали для мешканців — цього разу на вулиці Шевченка, 66. Тут є декілька оновлених залів, потужна вентиляція, аварійні виходи, вайфай, санвузли, аптечка і навіть тенісний стіл. Це вже шосте таке укриття у Львові, яке було старим і закинутим, але місто відновило його і зробило сучасним в межах міської програми ремонту укриттів. Загалом у разі тривоги тут може поміститись 200 людей.
