У Львові випускники шкіл із найкращими результатами НМТ отримають грошові премії від міста
21 липня 2025, 14:16
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Два 600-бальники та двадцять чотири 400-бальники: львівські школярі традиційно продемонстрували високі результати на національному мультипредметному тесті. Сьогодні, 21 липня, учнів привітав мер Львова Андрій Садовий та від громади міста вручив їм відзнаки — за виняткову ерудицію, мотивацію до навчання та високі результати в НТМ.
