У Львові влаштували спільний сніданок із захисниками
24 серпня 2025, 18:02
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні, 24 серпня, у арт-галереї «Дзиґа» відбулася особлива подія «Сад Єдності», яка започатковує у Львові нову традицію – відзначення Дня Незалежності України спільним сніданком. За одним довгим столом зібрались ті, хто щодня наближає перемогу: ветерани та їхні родини, волонтери, митці, науковці, меценати – загалом близько 80 людей.
