У Львові вперше провели шаховий чемпіонат серед учнів, гуртківців та освітян
20 липня 2025, 18:28
фото — Романа Балука для Львівської міської ради
У Міжнародний день шахів – сьогодні, 20 липня, у Львівській мерії вперше відбувся чемпіонат «Львівський хід». Турнір мав тривати у дворику Ратуші, однак через літню зливу були змушені провести його у будівлі. Змагання охопило три одночасні турніри, відповідно до рівня гри учасників, а переможцям передбачили призи.

{gallery _news/2025/07/20/шахи}