У Львові вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
26 квітня 2024, 15:14
автор фото – Ілона Орнат
Сьогодні, 26 квітня, у Львові біля меморіалу «Героям і жертвам Чорнобиля» відбулись пам’ятні заходи до 38-х роковин Чорнобильської катастрофи. Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку та помолились поминальну молитву.
