У Львові вшанувати пам'ять перших загиблих на Майдані Героїв Небесної Сотні
23 січня 2025, 09:56
фото Анастасії Смольєнко для Львівської міської ради
Вчора, 22 січня, на Меморіал пам'яті Героїв Небесної Сотні вшановували пам'ять перших загиблих на Майдані. Рівно 11 років тому, 22 січня 2014 року, було знайдено тіла перших загиблих активістів Майдану – Юрія Вербицького, Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, у той же день було смертельно поранено Романа Сеника. Відтак подія у Львові мала на меті вкотре нагадати про події Революції Гідності та людей, які віддали життя за ідею самостійної, сильної України.
