У Львові втретє провели церемонію нагородження активної молоді «СМІЛИВІ»
13 серпня 2024, 09:59
фото - Андрій Пашковський
У Міжнародний день молоді у Львові втретє провели церемонію нагородження «СМІЛИВІ». Нагороди отримали 15 молодих людей з числа військових, ветеранів та цивільних. Мета церемонії – подяка молоді, яка, незважаючи ні на що, змінює країну та себе на краще.
