У Львові висадили четвертий дощовий садок
23 квітня 2026, 17:59
Пресслужба ЛМР
У парку Івана Франка висадили вже четвертий у Львові дощовий садок, який зможе утримувати дощову воду та зменшить навантаження на каналізацію. Під час лекції-воркшопу львів'яни разом із представниками міського управління екології посадили тут ірис сибірський, два види осоки — The Beatles та Irish Green, барвінок і бадан. Це багаторічні рослини, які достатньо висадити один раз, а надалі їм потрібен лише догляд, і вони довго милуватимуть око відвідувачів парку.
