У Львові з нагоди професійного свята нагородили працівників комунальних служб
18 березня 2024, 13:00
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Вчора, 17 березня, своє професійне свято відзначили працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. З нагоди свята мер Львова Андрій Садовий сьогодні вручив подяки від громади міста 12 працівникам цієї галузі. Окрім подяки, фахівці отримають грошову премію у розмірі посадового окладу.
