У Львові за 8 місяців збудували Центр ментального здоров'я
07 квітня 2025, 16:13
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Центр ментального здоров’я звели на території лікарні святого Луки, що на вулиці Навроцького, 23. Приміщення, площею 900 м2, має два великі блоки: стаціонарний на 40 ліжок та амбулаторно-поліклінічний з кабінетами індивідуальної та групової терапії. Також для комфорту і відпочинку пацієнтів на вулиці звели скляну терасу. Будівництво стало можливим завдяки підтримці німецьких партнерів: міста-побратима Вюрцбурга та фонду DAHW.
