Перейти до основного контенту
14°
Дощ,
Мінлива
хмарність
15 червня 2026
Понеділок
14°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
16°
Мінлива хмарність
Вночі
12°
Мінлива хмарність
16 червня 2026
Вівторок
16°
Мінлива хмарність
Вдень
18°
Мінлива хмарність
Вночі
12°
Мінлива хмарність
17 червня 2026
Середа
17°
Мінлива хмарність
Вдень
19°
Похмуро
Вночі
15°
Мінлива хмарність
18 червня 2026
Четвер
17°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Похмуро
Вночі
14°
Мінлива хмарність
19 червня 2026
П'ятниця
22°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Похмуро
Вночі
17°
Мінлива хмарність
20 червня 2026
Субота
22°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Ясно
Вночі
21°
Похмуро

У Львові закликають водіїв не паркувати автомобілі у не відведених для цього місцях

02 березня 2012, 10:42
У Львові проблема незаконного паркування залишається актуальною. Найчастіше незаконні парковки власники приватних автомобілів влаштовують у центральній частині міста.

У центральній частині міста водії продовжують паркувати автомобілі у не дозволених для цього місцях. Зокрема на вулиці Костюшка машини продовжують паркувати на хідниках. Аналогічною є ситуація на пр. Свободи, вул. Коперника та інших вулицях центральної частини міста, крім тих, де є турнікети та вази, які всюди встановити не можливо. На жаль, кошти є недостатніми для облаштування всіх тротуарів турнікетами. Ми встановили відповідні дорожні знаки, але водії на них не реагують. За цим повинно слідкувати ДАІ та належним чином реагувати. Тому очікуємо кращого реагування з боку ДАІ на незаконне паркування.

Для паркування авто є спеціально відведені місця – паркувальні майданчики. Тому звертаємося до водіїв з проханням паркувати автомобілі у відведених для цього місцях.

голова Галицької РА Ірина Маруняк.

Нагадаємо, 3 лютого 2012 року було внесено зміни у рішення виконавчого комітету від 21.02.2011 року № 206 «Про порядок в’їзду транспортних засобів мешканців міста пішохідну зону центральної частини міста Львова». Відтак, тепер забороненою є стоянка та паркування на території пішохідної зони центральної частини м. Львова.