У Львові засвітили головну ялинку міста
05 грудня 2024, 18:53
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні, 5 грудня, напередодні Дня святого Миколая, біля Оперного театру засвітили міську ялинку. Розпочали подію із хвилини пам’яті, аби вшанувати всіх тих, хто віддав своє життя, захищаючи Україну. Перша леді Львова Катерина Кіт-Садова подякувала родині Підвірних, які цьогоріч віддали місту свою ялинку, і символічно подарувала від Львівської громади сім'ї саджанець нової ялинки.
