У Львові збудували Дім для бездомних жінок та самотніх матерів
22 вересня 2023, 16:43
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні у Львові урочисто освятили Дім для бездомних жінок та самотніх матерів. Його, за підтримки Святішого Отця та інших благодійників, збудували сестри альбертинки, які й опікуватимуться закладом. На подію завітали представники влади, зокрема мер міста Андрій Садовий, Генеральна Консулка Республіки Польща у Львові, Кардинал з Риму та Апостольський нунцій в Україні, єпископи та духовенство.
