У «Маріяполісі» відбулась святкова вечеря напередодні Різдва
24 грудня 2023, 18:39
фото Романа Балука для Львівської міської ради
У модульному містечку «Маріяполіс» відбулась святкова вечера і коляда для внутрішньо переміщених українців, які зараз мешкають у Львові. До Святвечора долучились дружина міського голови Львова Катерина Кіт-Садова та директорка департаменту гуманітарної політики Валентина Бартошик.

{gallery _news/2023/12/24/вечеря в Маріяполісі}