У мерії Львова 25 львів’ян посмертно нагородили «Почесним знаком Святого Юрія» за оборону Незалежності України
26 квітня 2024, 15:10
фото Романа Балука для Львівської міської ради
У Львові вже майже рік до пам’ятних дат проводять церемонію нагородження відзнакою «Почесний знак Святого Юрія» (посмертно) захисників, які з 2014 року та від початку повномасштабного вторгнення росіян боронили Незалежність України. Сьогодні, з нагоди Дня міста Львова, відзнаками (посмертно) нагородили 25 львів’ян, які загинули від рук окупанта. Нагороди вручили родинам захисників.
