У мерії Львова нагородили медичних працівників
25 липня 2025, 11:48
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Напередодні Дня медичного працівника у львівській Ратуші від громади міста привітали та відзначили тих, хто щодня своєю працею піклується про здоров’я та життя людей. Подяки медикам вручив міський голова Львова Андрій Садовий.
