У Шевченківському гаю розпочався фестиваль до Дня молоді
09 серпня 2025, 18:42
фото Анастасії Смольєнко для Львівської міської ради
Сьогодні, 9 серпня, у Шевченківському гаю (вул. Чернеча Гора, 1) відбувається фестиваль до Дня молоді. Подія приурочена до відзначення року Львова як Молодіжної столиці Європи 2025. Молодь Львова і гостей міста запрошують долучитись до творення важливих сенсів та обміну ідеями задля розвитку.
