У центрі Львова, у підземному переході, встановили два електричні підйомники
08 березня 2025, 09:51
фото Романа Балука для Львівської міської ради
У Львові вперше у підземному переході встановили електричні підйомники. Два такі підйомники облаштували на пл. Митній. Їх роботу випробували представники громади, які користуються кріслом колісним.
