В мерії Львова нагородили працівників театрів
27 березня 2024, 15:26
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні відзначають Міжнародний день театрів. З цієї нагоди у львівській міській раді привітали і нагородили подяками працівників міських театрів. Відзнаки вручив міський голова Львова Андрій Садовий.
