В центрі Львова замайорів Військово-Морський Прапор ЗСУ
29 квітня 2025, 09:48
фото Анастасії Смольєнко для Львівської міської ради
107 років тому – 29 квітня 1918 року, на військово-морських кораблях Чорноморського флоту у Севастополі вперше замайоріли українські прапори. З цієї нагоди сьогодні біля міської Ратуші Львова урочисто підняли Військово-Морський Прапор Збройних сил України. Прапор підняв морський піхотинець Олег Завалецький «Алігатор» – захисник Маріуполя, який повернувся з російського полону після майже трьох років неволі.
