Вулиці Львова прибирають після зими
13 березня 2026, 16:32
Пресслужба ЛМР
Після зими у місті традиційно накопичується багато піску та бруду на дорогах і тротуарах. Узимку для боротьби з ожеледицею вулиці посипають піскосумішшю, тож із настанням тепла її залишки разом із брудом потрібно прибрати. Цієї весни комунальні служби вже активно очищають Львів — з кінця лютого з вулиць вивезли 1135 м³ піску та дорожнього змету, що приблизно дорівнює 110 вантажівкам.
