Як у модульному містечку у Львові випікали паску за особливим рецептом
17 квітня 2025, 18:01
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Напередодні Великодня, у Великий Четвер, у модульному містечку на Сихові панувала святкова атмосфера. Вимушено переміщені українки спільно з львівським кондитером Ігорем Герилівим випікали авторську паску на основі особливої закваски – французької. Це вперше у містечку готували таку паску – минулі три роки її випікали за рецептами господинь зі східних та південних регіонів України.
