З аеропорту «Львів» відлетів мільйонний пасажир
01 грудня 2017, 11:39
фото: прес-служба ЛМР
Сьогодні із Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького відлетів мільйонний пасажир. Мільйонним пасажиром стала Вікторія Ревуцька із Ковеля. Міський голова Львова Андрій Садовий привітав пасажирку Вікторію та подарував Монету Короля Данила Галицького та книгу про Львів.