З нагоди професійного свята у мерії Львова нагородили медичних сестер
13 травня 2024, 16:34
Пресслужба ЛМР
З нагоди Міжнародного дня медичної сестри, який щорічно відзначають 12 травня, сьогодні у Львівській міській раді почесними грамотами міського управління охорони здоров'я нагородили медичних сестер.
