З Пагорба Слави демонтували другу вхідну колону: на якому етапі ексгумація радянських поховань
02 червня 2025, 18:22
фото Романа Балука для Львівської міської ради
У Львові тривають роботи з перенесення меморіального комплексу «Пагорб Слави», що на вул. Пасічній. Сьогодні там демонтували другу вхідну колону. Також вже розпочали дослідження братських могил. Всі роботи планують закінчити до кінця місяця. Про це йшлося сьогодні, 2 червня, під час брифінгу.
