Перший в Україні хокейний матч за міжнародними правилами
1905 – у Львові відбувся перший в історії України хокейний матч за міжнародними правилами.
Завдяки зусиллям Львівського ковзанярського товариства 1908 року у Львові почалися перші тренування хокеїстів.
А на початку 1909 року відбувся перший в історії України хокейний матч за міжнародними правилами.
З нього почалася славетна ера львівського хокею, представники якого згодом захищали кольори різних збірних. У цей же час відбувається становлення і українського національного хокею в рамках товариства «Україна».
