Консультації з громадськістю щодо проєкту рішення виконавчого комітету "Про затвердження тарифів на послуги з перевезення пасажирів електричним та автомобільним пасажирським транспортом

З 10 листопада 2021 року по 25 листопада 2021 року триватимуть консультації з громадськістю щодо проєкту рішення виконавчого комітету "Про затвердження тарифів на послуги з перевезення пасажирів електричним та автомобільним пасажирським транспортом на маршрутах загального користування у Львівській міській територіальній громаді".

Ініціатор консультацій: департамент міської мобільності Львівської міської ради.

19 листопада 2021 року  відбудеться представлення проєкту рішення на платформі ZOOM. Початок об 13 год.

Зауваження та пропозиції можна подавати через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення до 25 листопада 2021 року.
Додаткові електронні консультації відбудуться на платформі E-DEM.

Телефон для довідок: 297−57−63

Додатки, надані ініціатором:

Пояснювальна записка

Проєкт рішення

Аналіз регуляторного впливу

Звіт щодо проведення консультацій

Розгляд пропозицій

Пропозиції, подані на платформі електронної демократії e-dem