Консультації із громадськістю щодо проєкту ухвали «Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2022 рік»

З 21 грудня 2021 року по 04 січня 2022 року триватимуть консультації із громадськістю щодо проєкту ухвали «Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2022 рік».

Ініціатор консультацій: департамент економічного розвитку ЛМР.

22 грудня 2021 року  відбудеться представлення проєкту ухвали у великому сесійному залі Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1), а також на платформі ZOOM. Початок о 09 год.

Зауваження та пропозиції можна подавати через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення до 04 січня 2022 року.
Додаткові електронні консультації відбудуться на платформі E-DEM.

Телефон для довідок: 297−57−63

Додатки, надані ініціатором: