Консультації з громадськістю щодо проєкту рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 31.12.2021 № 1203»

З 15 листопада 2023 року по 29 листопада 2023 року триватимуть консультації з громадськістю щодо проєкту рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 31.12.2021 № 1203 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів електричним та автомобільним пасажирським транспортом на маршрутах загального користування у Львівській міській територіальній громаді».

Ініціатор консультацій: департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури.

Зауваження та пропозиції можна подавати на електронну пошту dep.urban.mobility@gmail.com до 29 листопада 2023 року.

Телефон для довідок: 297−57−63.

Додатки, надані ініціатором:

Проєкт рішення

Тест малого підприємництва (М-Тест)

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення

Звіт про проведення консультацій