01.06.17 - 26.06.17 Громадське слухання детального плану території земельних ділянок, що розташовані за межами населеного пункту м. Львова по вул. Замарстинівській на території Львівської міської ради для забезпечення потреб воїнів АТО

• Відділ громадського партнерства

Із 01 червня 2017 року по 26 червня 2017 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельних ділянок, що розташовані за межами населеного пункту м. Львова по вул. Замарстинівській на території Львівської міської ради для забезпечення потреб воїнів АТО.

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території площею 20,9 га. Розрахунковий план реалізації ДПТ — на розрахунковий термін генерального плану населеного пункту, в тому числі 1-ий етап — від 3 до 7 років.

Замовником даної містобудівної документації є Львівська обласна державна адміністрація, розробником — ДП ДІМП «Містопроект».

14 червня 2017 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Місце проведення: Великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1). Початок о 18.00.

Пропозиції можна подавати до 26 червня 2017 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Челепіс Д., тел. 032 297 57 63.

Додатки :

Правила проведення громадських слухань містобудівної документації

Пояснювальна записка

Схема розташування у планувальній структурі

План існуючого використання

Проектний план