Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Уласа Самчука, вул. Паркової, вул. Івана Франка до межі Стрийського парку у м. Львові

Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Уласа Самчука, вул. Паркової, вул. Івана Франка до межі Стрийського парку у м. Львові

Із 23 січня 2018 року по 19 лютого 2018 року тривало громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Уласа Самчука, вул. Паркової, вул. Івана Франка до межі Стрийського парку у м. Львові. Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, а розробником — ФОП Столяров Ю.М.

Оголошення щодо проведення громадського слухання було розміщено на сайті Львівської міської ради у рубриці «Громадські слухання» та опубліковано у газеті «Високий Замок» від 2-4 лютого 2018 року № 13.

З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл. Ринок,1, тел. 297 57 63.

07 лютого 2017 року о 18:00 год відбулась зустріч з головним архітектором проекту у приміщенні Львівської міської ради, за адресою – м. Львів, пл. Ринок, 1. Для участі зареєструвалося 6 осіб. Протокол зустрічі з головним архітектором проекту додається.

За результатами проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Уласа Самчука, вул. Паркової, вул. Івана Франка до межі Стрийського парку у м. Львові звернень з пропозиціями та зауваженням не надходило.

Додаток 1. Протокол зустрічі з головним архітектором проекту в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Уласа Самчука, вул. Паркової, вул. Івана Франка до межі Стрийського парку у м. Львові.

Відповідальна за розгляд пропозицій,

завідувач сектору громадських

слухань відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради»                                                                           Д. Челепіс

                  

Секретар громадського слухання,

провідний спеціаліст сектору громадських

слухань відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради»                                                                          П. Качараба

Представник замовника

містобудівної документації,

_______________________________

_______________________________

Доповідач,

головний архітектор проекту                                                                             Ю. Столяров

 

Додаток 1

Протокол зустрічі з головним архітектором проекту в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Уласа Самчука, вул. Паркової,

вул. Івана Франка до межі Стрийського парку у м. Львові

Зустріч відбулась 07 лютого 2018 року. Для участі у зустрічі з архітектором зареєструвалося 6 осіб.

На заході виступили:

Д. Челепіс, завідувач сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Проведення громадського слухання.

Ю. Столяров, головний архітектор проекту. Представлення детального плану території.

Презентуючи проект детального плану території Ю. Столяров повідомив, що територія проектування ДПТ знаходиться в центральній частині м. Львова, у Галицькому адміністративному районі та розташована у районі вул. Уласа Самчука, вул. Паркової, вул. І. Франка та Стрийського парку.

Територія проектування сформована територіями громадської та житлової забудова, а також озелененими територіями загального користування.

Територія проектування охоплює квартал історично цінної забудови, зокрема пам’ятки архітектури місцевого значення.

На навколишнє середовище території проектування вплив здійснюють навколишні вулиці із значною кількістю автотранспорту, що в свою чергу створює шумовий вплив та загазованість повітря.

Територія проектування знаходиться у сформованому міському кварталі громадської та житлової забудови різної поверховості, переважно від 1-го до 7-и поверхів.

По типу забудову на території ДПТ можна поділити на громадську забудову та житлову забудову.

По цінності забудову в межах проектування можна розділити на наступні види:  пам`ятка архітектури, фонова забудова, малоцінна забудова.

По капітальності забудова на території що розглядається, ділиться на капітальну громадську та житлову забудову, капітальну нежитлову забудову (споруди інженерних мереж), тимчасові будівлі та споруди.

Забудова на території проектування капітальна, з цегляними стінами, підвалами, скатними дахами.

До некапітальних та малоцінних і дисгармонійних будівель можна віднести окремі об‘єкти: самовільно збудовані господарські споруди і гаражі.

Існуюча забудова зберігається без змін, однак може бути реконструйована з розширенням чи без або реставрована (у випадку якщо будинок є пам‘яткою) за бажанням власників будівель та за обов‘язкової умови дотримання нормативних розривів, показників щільності, норм ДБН та ДСП.

Детальний план території передбачає можливість майбутньої реконструкції будинку по вул. Уласа Самчука, 6. Дім, збудований 1896 року за проектом Емануеля Яримовича для нафтового промисловця, колекціонера, піонера тенісу у Львові Едмунда Кароля Лозинського. Донедавна тут розміщувався корпус Львівської комерційної академії.

Територія проектування знаходиться в межах історичного ареалу міста та зоні регулювання забудови.

В історичному ареалі міста Львова діє ряд обмежень на забудову та процедуру отримання дозволів і погоджень забудови. Зокрема, згідно з планувальними регламентами Плану зонування міста Львова, в межах історичного ареалу висота забудови обмежується, як правило, висотою 15 м.

Відхилення від даного регламенту можливі при умові відповідних погоджень і обґрунтувань (зокрема розроблення і погодження у встановленому порядку історико-містобудівного обґрунтування із визначенням граничної висоти будівлі, розгляд і погодження містобудівною радою, тощо).

Територія проектування забезпечена всіма необхідними інженерними мережами. На території детального плану знаходяться споруди та лінії інженерних мереж, що обслуговують даний квартал.

Територія проектування забезпечена водопостачанням, каналізуванням, електропостачанням, газопостачанням, теплопостачанням. По території проектування проходять мережі міського водопроводу, каналізації, газопроводи, електрокабелі низької напруги, кабелі зв'язку, тощо.

Проектована громадська забудова передбачається для розміщення готелю за рахунок реставрації з пристосуванням під функціонування готелю та прибудови (закритої тераси).

Для існуючої забудови допускається її реконструкція із надбудовою та прибудовою лише у випадках коли забудова не відноситься до пам‘яток архітектури (або ж за відповідною процедурою за наявності історико-містобудівного обґрунтування). Здійснення прибудови чи надбудови повинно відповідати вимогам ДПТ та зонінгу щодо функціонального призначення, забезпечення граничних розривів до існуючої забудови (санітарних, пожежних, тощо).

Зупинки громадського транспорту (трамвай, автобус) знаходяться в радіусі пішохідної доступності, по вул. І. Франка у відповідних напрямках.

Під’їзд до ділянки готелю за адресою вул. Уласа Самчука, 6 передбачається з вул. Уласа Самчука. Забезпечення паркуванням (близько 6-ти машиномісць) методом паралельного паркування по вул. Уласа Самчука.

Під час представлення учасниками було озвучено наступні запитання:

1. Чому детальний план території охоплює значну частину кварталу, якщо, по суті, мова йде лише про майбутню реконструкцію будинку по вул. Уласа Самчука, 6

На дане запитання головний архітектор проекту Ю. Столяров повідомив, що така вимога встановлюється Державними будівельними нормами.

2. Чи виконувалося на дану реконструкцію історико-містобудівне обґрунтування?

Історико-містобудівне обґрунтування виконувалось, проте воно, станом на даний час не завершене з огляду на те, що немає затвердженого плану зонування Галицького району м. Львова. Власне саме тому і розробляється даний детальний план території.

Головуюча на громадському слуханні,

Завідувач сектору громадських слухань

відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради»                                                                               Д. Челепіс

Доповідач,

головний архітектор проекту                                                                             Ю. Столяров