02.04.2018 Громадське слухання «недоцільності підняття вартості за проїзд пасажирів у міському електротранспорті без обґрунтування тарифу перевезень та стратегії розвитку ЛКП «Львівелектротранс»

02 квітня 2018 року відбудеться громадське слухання «недоцільності підняття вартості за проїзд пасажирів у міському електротранспорті без обґрунтування тарифу перевезень та стратегії розвитку ЛКП «Львівелектротранс».

Слухання проводиться з ініціативи мешканців. (Ініціатор - І. Телішевський).

 Місце проведення : Великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1).

Реєстрація учасників : 17.00-18.00. Початок заходу о 18.00.

 Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі паспорту громадянина України (для посвідчення особи та підтвердження місця реєстрації проживання).

 Довідкова інформація у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Тел. 297-57-63.

Додатки :

Пояснювальна записка 

Проект рішення та регуляторного впливу

Матеріали розгляду пропозицій, поданих під час консультацій із громадськістю щодо встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електротранспорті

У визначений термін протокол громадського слухання «недоцільності підняття вартості за проїзд пасажирів у міському електротранспорті без обґрунтування тарифу перевезень та стратегії розвитку ЛКП «Львівелектротранс» до управління «Секретаріат ради» не надходив

Відповідно до п. 4.19 Положення про порядок проведення громадських слухань у м. Львові, громадське слухання «недоцільності підняття вартості за проїзд пасажирів у міському електротранспорті без обґрунтування тарифу перевезень та стратегії розвитку ЛКП «Львівелектротранс» вважається таким, що не відбулось.

Акт про визнання громадського слухання таким, що не відбулось