02.06.18−02.07.18 Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Д. Вітовського, вул. Болгарської, вул. Ак. А. Сахарова

• Відділ громадського партнерства

Із 02 червня 2018 року по 02 липня 2018 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Д. Вітовського, вул. Болгарської, вул. Ак. А. Сахарова.

Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект». ДПТ охоплює територію орієнтовною площею 12,29 га.

20 червня 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Місце проведення: великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1). Початок о 18.00.

Пропозиції можна подавати до 02 липня 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Челепіс Д., тел. 032 297 57 63.

Додатки :

Правила проведення громадських слухань у сфері містобудування

Пояснювальна записка

Графічні матеріали