07.07.18−03.08.18 Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до детального плану території земельних ділянок, що розташовані за межами населеного пункту м. Львова по вул. Замарстинівській

• Відділ громадського партнерства

Із 07 липня 2018 року по 03 серпня 2018 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до детального плану території земельних ділянок, що розташовані за межами населеного пункту м. Львова по вул. Замарстинівській на території Львівської міської ради, для забезпечення потреб воїнів АТО.

У проекті опрацьовано планувальне рішення щодо використання території орієнтовною площею — 20,9 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ — на розрахунковий термін генерального плану населеного пункту, в тому числі 1-ий етап — від 3 до 7 років.

Замовником даної містобудівної документації є департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації, розробником —ДП ДІПМ «Містопроект».

23 липня 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Місце проведення: Актовий зал Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради (м. Львів, вул. К. Левицького, 67).

Початок заходу о 18:00 год.

Пропозиції можна подавати до 03 серпня 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг м. Львова. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Челепіс Д., тел. 032 297 57 63.

Довідкова інформація у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Тел. 2 975 763.

Додатки:

Пояснювальна записка

Правила проведення громадських слухань у містобудівній сфері

План зонування

Витяг з Генерального плану м. Львова