24.09.18 Громадське слухання щодо зменшення висотності та щільності забудови об’єкта будівництва офісного будинку на вул. Ржегоржа, 21

• Відділ громадського партнерства

24 вересня 2018 року відбудеться громадське слухання щодо зменшення висотності та щільності забудови об'єкта будівництва офісного будинку на вул. Ржегоржа, 21.

Слухання проводиться з ініціативи мешканців. (Ініціатор — С. Круглов).

Місце проведення: актовий зал Шевченківської районної адміністрації (м. Львів, вул. І. Липинського, 11).

Реєстрація учасників: 17.00−18.00. Початок заходу о 18.00.

Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі документа, який посвідчує особу та дає можливість перевірити місце проживання та реєстрації або наявності у юридичної особи нерухомого майна на території м. Львова, щодо якої розглядається питання (Шевченківський район м. Львова).

Довідкова інформація у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Тел. 297−57−63

Інформаційна довідка

Рішення виконавчого комітету ЛМР від 27.10.17 за № 980