13.09.18−12.10.18 Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельних ділянок, які розташовані за межами населеного пункту м. Львова, поблизу с. Бережани

• Відділ громадського партнерства

Із 13 вересня 2018 року по 12 жовтня 2018 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельних ділянок, які розташовані за межами населеного пункту м. Львова, поблизу с. Бережани на території Львівської міської ради.

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території площею 0,52 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ — 20 років.

Замовником містобудівної документації є департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».

01 жовтня 2018 року відбудеться зустріч із головним архітектором проекту.

Місце проведення: великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1). Початок заходу о 18.00.

Довідкова інформація у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Тел. 297−57−63.

Пропозиції можна подавати до 12 жовтня 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Челепіс Д., тел. 032 297 57 63.

Додатки :

Правила проведення громадських слухань у сфері містобудування

Пояснювальна записка

Схема розташування в планувальній структурі

Завдання на розроблення ДПТ

Графічні матеріали