28.02.19 Громадське слухання щодо збереження комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки у Залізничному районі у статусі бюджетної установи

• Відділ громадського партнерства

28 лютого 2019 року відбудеться громадське слухання щодо збереження комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки у Залізничному районі у статусі бюджетної установи.

Ініціатором проведення заходу є мешканці м. Львова (к.о. З. Саляк).

Громадське слухання відбудеться у приміщенні актового залу Залізничної районної адміністрації.

Реєстрація триватиме із 17.00 до 18.00. Початок заходу о 18.00.

Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі документа, який посвідчує особу та дає можливість перевірити місце проживання та реєстрації або наявності у юридичної особи нерухомого майна на території м. Львова, щодо якої розглядається питання (Залізничний район м. Львова).

Довідкова інформація у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Тел. 297−57−63

Додатки :

Пояснювальна записка