01.04 — 10.05.19 Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі площі Ринок.

• Відділ громадського партнерства

З 1 квітня до 10 травня 2019 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі площі Ринок.

Підстава розроблення — рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 25.05.2018 № 542 (внесення змін рішення № 1055 від 28.09.2018).

Замовником детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».

Із проектом містобудівної документації можна ознайомитись на сайті Львівської міської ради та за адресою м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 449 б.

22 квітня 2019 року відбудеться громадське слухання згаданого проекту детального плану території у приміщенні великої сесійної зали Львівської міської ради на адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 202. Початок о 18:00 год.

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 10 травня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення. Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Гірняк Галина Теодорівна, начальник відділу містобудівної документації управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

Протокол громадського слухання

Матеріали громадського обговорення