27.05.19 Громадське слухання щодо недопущення будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул. Максимовича, 2б

• Відділ громадського партнерства

27 травня 2019 року відбудеться громадське слухання щодо недопущення будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул. Максимовича, 2б.

Слухання проводиться з ініціативи мешканців. (Контактна особа — М. Чура).

Місце проведення: Бібліотека сімейного читання (бібліотека-філія № 43 ЦБС для дорослих) за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 79.

Реєстрація учасників: 17.30−18.30. Початок заходу о 18.30.

Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі документа, який посвідчує особу та дає можливість перевірити місце проживання та реєстрації або наявності у юридичної особи нерухомого майна на території м. Львова, щодо якої розглядається питання (Сихівський район м. Львова).

Довідкова інформація у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Тел. 297−57−63

Додатки :

Пояснювальна записка