11.09.19 Громадське слухання на тему «Скандальне будівництво багатоповерхових житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Городоцькій, 64 з грубим порушенням законодавства

• Відділ громадського партнерства

11 вересня відбудеться громадське слухання на тему «Скандальне будівництво багатоповерхових житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Городоцькій, 64 з грубим порушенням містобудівного законодавства та законодавства про охорону культурної спадщини із загрозою незворотного порушення прав жителів вул. Одеської, Кооперативної, Я. Мудрого, Городоцької»

Слухання проводиться з ініціативи мешканців. (Контактна особа— О. Стефаненко).

Місце проведення: URBAN бібліотека (бібліотека-філії № 8 Централізованої бібліотечної системи міста Львова) за адресою: м. Львів, вул. Устияновича, 4. Початок о 18.00

Реєстрація учасників: 17.00−18.00. Початок заходу о 18.00.

Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі документа, який посвідчує особу та дає можливість перевірити місце проживання та реєстрації або наявності у юридичної особи нерухомого майна на території м. Львова, щодо якої розглядається питання (Залізничний район м. Львова).

Довідкова інформація у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Тел. 297−57−63

Додатки :

Матеріали, надані інiціатором