05.12.19 Громадське слухання на тему «Недопущення розроблення детального плану території, обмеженої вул. Вороного, вул. Руданського, вул. Ліста, вул. Коперника, пл. Міцкевича, просп. Шевченка та забудови ділянок: вул. Ліста, 6 та вул. Вороного, 4»

• Відділ громадського партнерства

05 грудня 2019 року відбудеться громадське слухання на тему «Недопущення розроблення детального плану території, обмеженої вул. Вороного, вул. Руданського, вул. Ліста, вул. Коперника, пл. Міцкевича, просп. Шевченка та забудови ділянок: вул. Ліста, 6 та вул. Вороного, 4».

Захід відбувається з ініціативи мешканців міста (к.о. Юлія Старчак).

Місце проведення: актовий зал Личаківської районної адміністрації, за адресою: вул. К. Левицького, 67.

Реєстрація учасників: 17.30−18.30. Початок заходу о 18.30.

Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі документа, який посвідчує особу та дає можливість перевірити місце проживання та реєстрації або наявності у юридичної особи нерухомого майна на території м. Львова, щодо якої розглядається питання (Галицький район м. Львова).

Довідкова інформація у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Тел. 297−57−63

Додатки :

Інформаційна довідка

Станом на 12.12.19 року головуючим та секретарем громадського слухання не передано протокол громадського слухання до управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради. Відповідно до Статуту територіальної громади міста Львова, якщо впродовж 5 робочих днів головуючим та секретарем громадського слухання, обраними на заході, не надано протоколу громадського слухання, громадське слухання вважається таким, що не відбулось.