28.10.21 - 28.11.21 Громадське обговорення проекту внесення змін до детального плану території, обмеженої вул. Долішньою, вул. Х. Колумба, вул. Проектованою, залізничною колією, вул. Личаківською, вул. Яловець, вул. М. Голубця, вул. Яровою, вул. Г. Заполь

  • Сектор консультацій та громадських слухань

      Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти містобудівної документації» оприлюднено проект внесення змін до детального плану території, обмеженої вул. Долішньою, вул. Х. Колумба, вул. Проектованою, залізничною колією, вул. Личаківською, вул. Яловець, вул. М. Голубця, вул. Яровою, вул. Г. Запольської, вул. Пасічною (зміна 1) та звіт про стратегічну екологічну оцінку.

Підстава розроблення проекту внесення змін до детального плану території – рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 02.11.2018 № 1201.        

      Замовником проекту внесення змін до детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».   

      Громадське обговорення проекту внесення змін до детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триває з 28 жовтня по 28 листопада 2021 року.  

      Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку) можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР https://drive.google.com/drive/u/0/folders/16x6jh8ypVFwBsDjBcQzBNBZaDox3VtTl , або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.     

      08 листопада 2021 року відбудеться громадське слухання проекту внесення змін до детального плану території, обмеженої вул. Долішньою, вул. Х. Колумба, вул. Проектованою, залізничною колією, вул. Личаківською, вул. Яловець, вул. М. Голубця, вул. Яровою, вул. Г. Запольської, вул. Пасічною (зміна 1) в приміщенні Шевченківської районної адміністрації за адресою м. Львів, вул. В. Липинського, 11. Початок о 15:00 год.                     

      Письмові зауваження та пропозиції до проекту внесення змін до детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 28 листопада 2021 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: a[email protected]  

      Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Мирослава Пастущук, начальник відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

      Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту внесення змін до детального плану території, обмеженої вул. Долішньою, вул. Х. Колумба, вул. Проектованою, залізничною колією, вул. Личаківською, вул. Яловець, вул. М. Голубця, вул. Яровою, вул. Г. Запольської, вул. Пасічною (зміна 1) знаходиться в департаменті охорони здоров’я та департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА.     

      Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

відповідно до рішення міської комісії із питаньтехногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  на час дії обмежень проводяться лише ті громадські слухання, щодо яких розпочато процедуру громадського обговорення при дотриманні таких карантинних обмежень: наявності у всіх присутніх сертифікату про повну вакцинацію (дві дози), або негативного плр тесту на COVID-19, або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-Cov-2, який проведено не більше як за 72 години до відвідування закладу, або документу від лікаря про наявність протипоказань чи перенесення хвороби, що чинна 180 днів з дня виявлення захворювання.