02.03.2023-03.04.2023 Громадське обговорення проекту внесення змін до детального плану території у районі вул. Стрийської – кільцевої дороги – проектованої вул. В. Вернадського та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

  • Відділ партисипації

 Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти містобудівної документації» оприлюднено проект внесення змін до детального плану території у районі вул. Стрийської – кільцевої дороги – проектованої вул. В. Вернадського та звіт про стратегічну екологічну оцінку.       

Підстава розроблення проекту внесення змін до детального плану території – ухвала Львівської міської ради від 30.11.2021 № 1730 (зі змінами), завдання на розроблення проекту внесення змін до детального плану території у районі вул. Стрийської – кільцевої дороги – проектованої вул. В. Вернадського.              

Замовником проекту внесення змін до детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».      

 Громадське обговорення проекту внесення змін до детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триває з 02 березня 2023 року по 03 квітня 2023 року.  

 21 березня 2023 року відбудеться громадське слухання проекту внесення змін до детального плану території у районі вул. Стрийської – кільцевої дороги – проектованої вул. В. Вернадського та звіту про стратегічну екологічну оцінку у приміщенні Центру архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа» за адресою: м. Львів, вул. Підвальна, 4. Початок о 15:00 год.                                              

 Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку), вказаними ухвалою та завданням можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР https://drive.google.com/drive/folders/1HijMX9vqXiud7zAF_vttTgEBoLZb26Da?usp=share_link, або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.      

 Письмові зауваження та пропозиції до проекту внесення змін до детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 03 квітня 2023 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: agu@lvivcity.gov.ua  

 Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Мирослава ПАСТУЩУК, начальник відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

 Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту внесення змін до детального плану території у районі вул. Стрийської – кільцевої дороги – проектованої вул. В. Вернадського знаходиться в департаменті охорони здоров’я та департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА.   

 Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Реєстрація учасників: 14:30-15:00. Початок громадського слухання: 15:00.

Реєстрація учасників громадського слухання є обов’язковою. Участь у громадському слуханні для фізичних осіб можлива лише за наявності документів, що підтверджують реєстрацію на території розроблення проекту детального плану, а для представників юридичних осіб – паспорта, а також довіреності на представництво або витягу з реєстру юридичних осіб.

Протокол громадського слухання

Аудіозапис громадського слухання

Відеотрансляція громадського слухання

Матеріали розгляду пропозицій