04.05.2023-05.06.2023 Громадське обговорення проекту детального плану території по вул. І. Франка, 114-б у м. Винники та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

  • Відділ партисипації

Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти містобудівної документації» оприлюднено проект детального плану території по вул. І. Франка, 114-б у м. Винники та звіт про стратегічну екологічну оцінку.      

Підстава розроблення проекту детального плану території – рішення 13-ої сесії Винниківської міської ради № 812 від 30.05.2013 року.

Замовником проекту детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».      

Громадське обговорення проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триває з 04 травня 2023 року по 05 червня 2023 року.    

Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку) можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР, https://drive.google.com/drive/folders/16qLGWKPmH2s_thuipe4YGL4I1uKOYvCq?usp=share_link  або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.   

 17 травня 2023 року відбудеться громадське слухання проекту детального плану території по вул. І. Франка, 114-б у м. Винники у приміщенні Культурного центру Дозвілля за адресою: м. Винники, вул. Т. Шевченка, 3-а. Початок о 15:00 год.                                         

 Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 05 червня 2023 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: agu@lvivcity.gov.ua  

Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Мирослава Пастущук, начальник відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

 Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту детального плану території по вул. І. Франка, 114-б у м. Винники знаходиться в департаменті охорони здоров’я та департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА. 

 Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Реєстрація учасників: 14:30-15:00. Початок громадського слухання: 15:00.

Реєстрація учасників громадського слухання є обов’язковою. Участь у громадському слуханні для фізичних осіб можлива лише за наявності документів, що підтверджують реєстрацію на території розроблення проєкту детального плану, а для представників юридичних осіб – паспорта, а також довіреності на представництво.

Протокол громадського слухання

Аудіозапис громадського слухання

Відеотрансляція громадського слухання

Матеріали розгляду пропозицій