Управління культури

Управління культури займається забезпеченням реалізації політики міської ради з питань культури.

Графік роботи


Понеділок 09:00-18:00 Четвер 09:00-18:00
Вівторок 09:00-18:00 П'ятниця 09:00-17:00
Середа 09:00-18:00 Субота, неділя вихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Назва відділу Телефон
Відділ програм та проектів +38 (032) 235-55-72
Відділ менеджменту закладів культури +38 (032) 297-58-61
Фінансово-економічний відділ +38 (032) 297-58-63

«Міська централізована бухгалтерія установ культури»
головний бухгалтер  — Василів Оксана Іванівна, пл.Ринок,1

+38 (032) 235-78-24

Інформація про діяльність


 1. Створення умов для всебічного розвитку культури у м. Львові, активна підтримка та надання консультативних послуг для розвитку культурних індустрій, громадських ініціатив та організацій сфери культури і мистецтва.
 2. Надання підтримки сучасним культурним практикам м. Львова та формуванню культурної туристичної пропозиції; сприяння розвитку культурної інфраструктури і концентрації у м. Львові, культурного підприємництва, сприяння капіталізації культурного сектору міста.
 3. Розробка програм та координація маркетингової діяльності у сфері культури, сприяння закріпленню статусу м. Львова як культурного центру України та Європи, всебічна популяризація міської культури на місцевому, державному та світовому рівнях.
 4. Налагодження міжнародних контактів у сфері культури та мистецтва, популяризація мистецьких досягнень м. Львова, реалізація програм та заходів для зміцнення міжнародних і міжрегіональних культурних зв’язків.
 5. Сприяння розвитку інноваційної міждисциплінарної культурної освіти, орієнтованої на усі групи населення.
 6. Організація підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників підпорядкованих закладів культури.
 7. Подання пропозицій щодо створення сприятливих умов для розвитку культурної інфраструктури м. Львова.
 8. Створення умов для розвитку професійного музичного, театрального, хореографічного, образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва і самодіяльної творчості, народної художньої творчості, культурного дозвілля населення, сприяння формуванню репертуару театрів, кінотеатрів, концертних організацій і мистецьких колективів, комплектуванню та оновленню фондів музеїв, бібліотек, організації виставок, заохочення розвитку сучасних культурних практик.
 9. Сприяння збереженню та відродженню осередків традиційної народної творчості, художніх промислів і ремесел.
 10. Спільно з комісією з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у м. Львові підготовка і внесення на розгляд ради питань щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території м. Львова, у порядку, встановленому міською радою.
 11. Сприяння діяльності мистецьких об’єднань, творчих спілок, національно-культурних товариств, інших громадських та неприбуткових організацій мистецького спрямування.
 12. Надання організаційно-методичної допомоги закладам, підприємствам і організаціям культурно-мистецької сфери.
 13. Участь в організації та проведенні міжнародних, всеукраїнських, регіональних мистецьких фестивалів, конкурсів, виставок, інших культурно-мистецьких заходів.
 14. Розгляд питань про проведення масових заходів профільного спрямування відповідно до законодавства України.
 15. Подання у встановленому порядку пропозицій щодо відзначення працівників закладів, підприємств і організацій культурно-мистецької сфери нагородами, порушення клопотань про нагородження відзнаками Львівського міського голови діячів культури та мистецтв, застосування згідно з законодавством інших форм морального і матеріального заохочення працівників за досягнення у творчій, педагогічній та культурно-освітній діяльності.
 16. Сприяння розвитку українського книговидання.

Оновлено: 22.02.2021, 12:31